Благоустрій громади

Станом на 22.05.2018 року бригадою відділу благоустрою при виконавчому комітеті Новосанжарської селищної ради висаджено більше двох тисяч квітів таких, як: сульфінія, агератум, алігіум, чорнобривці. До свята Трійці здійснено викос трави у парку Перемоги та в інших парках й скверах об’єднаної територіальної громади (усього - 22 га трави). Проведено поточний ремонт усіх дитячих майданчиків та до Дня захисту дітей завершено монтаж додаткових ігрових зон на дитячих майданчиках у парку Перемоги та с. Зачепилівка. До початку купального сезону ведеться підготовка усіх пляжів (Центральний, Мазепи, будинку відпочинку «Ворскла»), проводяться роботи по очистці від мулу столів, лавочок, бесідок. Попиляні дерева, які було пошкоджено повінем, облаштовані волейбольні площадки у смт Нові Санжари та с. Зачепилівка. А також ведуться постійні роботи по ямковому ремонту дорожнього покриття фракційними матеріалами.