День міліції

Шановні працівники та ветерани органів внутрішніх справ!

На міліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби зі злочинністю.

Хочеться побажати, щоб наша міліція була популярною не лише в багато численних серіалах, а й у реальному житті. Щоб ваша мужність, високий професійний обов’язок завжди служили людям.

Саме в цей день, в 21-шу річницю Дня міліції України за високі показники в службовій діяльності, особисту ініціативу і самовідданість, виявлені при виконанні службового обов’язку Почесними Грамотами Новосанжарської селищної ради нагороджено працівників Новосанжарського РВ УМВС:

—       майора міліції Рябуху Романа Івановича, старшого дільничного інспектора міліції СДІМ Новосанжарського РВ УМВС України в Полтавській області;

—       капітана міліції Мокляка Олександра Олександровича, інспектора з дізнання відділення ДАІ Новосанжарського РВ УМВС України в Полтавській області;

—       лейтенанта міліції Долину Вікторію Олегівну, дільничного інспектора міліції СДІМ Новосанжарського РВ УМВС України в Полтавській області;

—       лейтенанта міліції Киричка Сергія Михайловича, дільничного інспектора міліції СДІМ Новосанжарського РВ УМВС України в Полтавській області.

На думку всієї громади наша міліція стала працювати краще.

Щастя Вам та Вашим родинам, міцного здоров’я, невичерпних духовних сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі.