Запрошуємо на навчання

Лубенський лісотехнічний коледж запрошує на навчання юнаків та дівчат, які небайдужі до рідної природи і хотіли б присвятити їй своє життя.

Лубенський лісотехнічний коледж – це державний вищий навчальний заклад  І-го рівня акредитації,  цілісний комплекс, у якому органічно поєднуються навчально-виховна робота, виробнича та наукова діяльність. 

Заснований навчальний заклад 1891 року. 

Територія коледжу становить 35,4 га. На ній розташований чотириповерховий навчальний корпус, дендропарк, спор-тивний комплекс, гуртожитки,  студентська їдальня, виробничі майстерні, лабораторії, деревообробний цех, котельня, складські та підсобні приміщення.

Підготовка молодших спеціалістів здійснюється за спеціальностями: 

5.09010301 «Лісове господарство» (денна та заочна форми навчання);5.05180102 «Оброблювання деревини»;5.03050901 «Бухгалтерський облік»;5.09010303 «Зелене будівництво і садово-паркове господарство».Одночасно коледж проводить підвищення кваліфікації майстрів лісу зі спеціальності 5.09010301 «Лісове  господарство».водій мототранспортних засобів (категорія «А», «А1», «В», «С»);тракторист-машиніст категорії «А1»;лісоруб;лісник;верстатник деревообробних верстатів;оператор комп’ютерного набору;оператор комп’ютерної верстки;квітникар;озеленювач.Більш детальнішу інформацію про заклад та умови вступу до нього можна отримати на офіційному сайті коледжу за адресою:http://www.lltk.edu.ua.