Турнір з настільного тенісу на Приз від селищного голови

12 травня 2018 року на базі Новосанжарського НВК, за іниціативи громадської організації «Голос Новосанжарщини» та при особистій підтримці Новосанжарського селищного голови Інни Коби, відбувся відкритий турнір з настільного тенісу, присвячений Дню пам’яті та примирення та 73 річниці Перемоги у Другій світовій війні над нацизмом. У змаганнях взяли участь представники різних територіальних громад нашого району та області, були поціновувачі тенісу з м.Полтави,Світловодська, Кобеляки, Магдалинівки і Царичанки. 

Відкрив турнір начальник відділу освіти,  культури та соціального захисту населення виконкому Новосанжарської селищної ради Борис Федоренко, який від імені селищного голови привітав любителів настільного тенісу та подякував їм за те, що вони відгукнулися на запрошення Новосанжарської ОТГ. Борис Васильович зазначив, що турнір має за мету популяризацію індивідуального виду спорту для різних вікових категорій, здорового способу життя, вшанування ветеранів війни і праці, пам’яті про тих, хто відав життя за Україну і нашу Новосанжарщину.Протягом майже 7 годин за 5 призових місць змагалися чоловіки різних вікових категорій - від 15 років і ті, кому за 60. Новосанжарську ОТГ представляли: Андрій Федоренко, Анатолій Петренко, Володимир Рудяга, Віктор П'ятенко, Юрій Урезченко, Микола Коба, Григорій Табас, Сергій Шимаков. Руденківську ОТГ представляли: Андрій Любко та Михайло Сукліч. Козельщина була представлена такими спортсменами: Михайлом Касайєм, Олександром Чечелем і Миколою Опирайлом. Світловодськ представляли: Олег Швидкий та Олександр Вербицький. За Магдалинівку виступали: Сергій Шабала, Валерій Халатур, Ігор Жевжик, Сергій Костюченко. За Царичанку: Юрій Омелян,Олександр Литвиненко. Віктор Левченко представляв на змаганнях Драбинівську ОТГ, а Лебідь Дмитро,Покидько Сергій, Кузнецов Ігор представляв м. Кобеляки. А з м. Полтави на турнір приїхав Олег Лисан. 

З 26 учасників до фіналу вийшли та отримали головні призи такі спортсмени: Дмитро Лебідь (І місце-1000 грн), Сергій Покидько (ІІ місце-600 грн), Микола Коба (ІІІ місце-500 грн), Олег Лисан ( Іv місце -200 грн), Валерій Халатур (v місце-100 грн). Найзапекліша боротьба точилася між «молодістю» і «зрілістю», між учнем і наставником, Дмитром Лебідем та Сергієм Покидько з Кобеляк. І цього разу Дмитро підтвердив свій високий рейтинг. З невеликою перевагою уступив ІІІ місце полтавчанин Олег Лисан новосанжарцю Миколі Кобі,тож частина призу залишилась у Нових Санжарах. Гра показала резерви і можливості кожного, а участь представників різних шкіл тенісу додала гарту і видовищності, що заклало перспективу проведення турніру в селищі вже в майбутньому. Гості, залишаючи мальовничі Нові Санжари, дякували організаторам турніру та зазначили, що чекають на нові запрошення…