До уваги керівників сільгосппідприємств та пасічників!

З розвитком сільського господарства, з’явилося багато нових методів обробітку сільськогосподарських культур та нових видів пестицидів. Останнім часом випадки отруєння бджіл стали непоодинокими та спричиняють клопоту як пасічникам, які несуть збитки, так і сільському господарству - відповідачу.
           Для виключення випадків отруєння бджіл під час обробітку сільськогосподарських культур необхідно дотримуватися наступних правил, що встановлені законодавством України:
1.Власників пасік сповіщають за три доби до хімічних обробок з зазначенням застосовуваних пестицидів, місця (у радіусі 7 км.), часу і способу проведення обробки. Указують час ізоляції бджіл.
2.Отримати у сільських радах, на територіях яких знаходиться їх сільськогосподарське підприємство інформацію про стаціонарні та кочові пасіки.
3.Обробки проводити у період відсутності льоту бджіл у ранкові або вечірні години.
4.Не допускати обробітку квітучих медоносів і пилконосів під час масового льоту бджіл.
5.Повідомити про виконання попереджувальних заходів держсанепідемслужбу району та інспекцію захисту рослин району. Використовувати засоби захисту рослин, що пройшли держреєстрацію і включені в перелік дозволених до застосування.
6.Обробітки рекомендуємо проводити в нельотний час ( після 21 год., або в нічний
час). Якщо ж трапилося отруєння бджіл, то направити представника Вашого сільгосппідприємства до включення в склад робочої комісії по випадку отруєння бджіл.
З Порядоком проведення заходів щодо зменшення випадків отруєння бджіл під час проведення обробітків с/г угідь пестицидами  можна ознайомитися на нашому сайті у розділі "Нормативні документи" (підрозділ "Інші документи").

Дотримання правил та прояв взаємоповаги один до одного є гарантом плідної співпраці сільськогосподарських підприємств та пасічників, що не лише забезпечить відсутність судових тяжб з приводу відшкодування завданої шкоди, а й принесе користь обом сторонам, пасічнику - мед, пилок та здорових бджіл, власнику с/г підприємства -підвищення врожайності сільськогосподарських культур не менш як на 25%, що запилені бджолами, а пересічним людям - продукти бджільництва для здоров’я та продукцію
випущену с/г підприємствами на прилавках магазинів.