Весняна толока

Весна дала старт масовим сезонним роботам із благоустрою та озеленення території Новосанжарської об’єднаної територіальної громади. Починаючи з 05.04.2018 р., щочетверга працівники Новосанжарської селищної ради та виконавчого комітету будуть виходити на прибирання вулиць селища.
Кожен житель нашої громади може приєднатися до нас, зробити власний внесок у спільну благородну справу, оскільки всі ми патріоти своєї маленької батьківщини і чистота наших площ і вулиць, парків і скверів, дворів і будинків передусім залежить від усіх нас. 

Новосанжарці завжди славилися своєю хазяйновитістю і охайністю. Будемо ж дбайливими господарями – за доброю українською традицією з приходом весни наведемо лад у нашому спільному домі. Тож об’єднання зусиль всіх небайдужих новосанжарців та зачепилян на благо рідної громади має стати чудовим прикладом любові і шани до неї.
Звертаємось до всіх жителів приватного сектору і багатоквартирних будинків із закликом взяти найактивнішу участь у санітарному прибиранні вулиць, скверів та парків, прибудинкових територій, під’їздів будинків, долучитися до висадки мальовничих квітників та створення цікавих малих архітектурних форм у своїх дворах.
Закликаємо колективи підприємств, організацій, установ усіх форм власності, громадські організації навести лад на закріплених територіях, вулицях, у парках, скверах, зонах відпочинку. 
Переконані, що спільними зусиллями ми будимо підтримувати чистоту й охайність нашого спільного дому!
Так, 05 квітня 2018 року жителі нашої об'єднаної територіальної громади вийшли на цьогорічну толоку, з метою забезпечення утримання належного санітарного стану та підтримання благоустрою після зимового періоду.