Акція "Розмалюй писанку" триває

У рамках акції «Розмалюй писанку» сьогодні ми побували в Новосанжарській центральній районній бібліотеці та Новосанжарському дошкільному навчальному закладі № 1 «Сонечко». 

Спочатку відбулася зустріч з Валентиною Нездойминогою, директором Новосанжарської бібліотеки, яка розповіла нам, що вони долучили до акції одного із своїх талановитих читачів, Петришину Оксану, яка й розробила ескіз писанок, відповідно до давніх українських традицій. Не залишилися осторонь й бібліотекарі, які допомагали їй їх розмальовувати. До речі, на одній з писанок зображено коловорот – символ безкінечності світу. Ми також дізналися, що Оксана малює ілюстрації до дитячих книжок, а Новосанжарська бібліотека неодноразово організовувала виставки її чудових робіт. 
Потім ми завітали до садочка «Сонечко» й познайомилися з Вікторією Шовковою, вихователем, Тетяною Феденко, помічником вихователя та Надією Нікітченко, завгоспом, які завзято працювали над створенням аж чотирьох неймовірно красивих писанок. Ними згодом прикрасять два великодні кошики в центрі селища, де з метою створення святкової атмосфери, буде встановлено святкову арку з ілюмінацією та дві об’ємні паски.