Новини з життя нашої громади

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги, яке було започатковано ще в 1943 році. Тиждень дитячого читання з дуже давніми традиціями сьогодні не лише не втратив свого значення, але й набув особливого змісту для кожного читача. 
Так,  цього року в рамках тижня дитячого читання в Новосанжарській дитячій бібліотеці було проведено ряд заходів таких, як свято «Через книгу до дитячих сердець» для учнів 4-Б класу, класовод Рой Ліда Рахматівна, година спілкування «Подорож сторінками улюблених казок» для учнів 3-В класу Новосанжарського навчально-виховного комплексу, класовод Горбенко Анна Віталіївна, казкову вікторину, голосні читання книг, літературно-пізнавальну вікторину.

Під час цих заходів діти познайомилися з новими іменами дитячих письменників та гарними книжками, які вчать найголовнішому - дружити і творити добро. Третьокласники залюбки занурилися в казково-книжкову країну «Цей прекрасний і чарівний світ казок». Активно брали участь у казковій вікторині «До нас в гості казка завітала». За уривками казок діти відгадували їх назви, героїв та їх авторів. Учні четвертих класів взяли участь у голосних читаннях книги Порхун Ірини « 27 причин читати книгу», де розповідається, чому читання й на сьогодні є популярним заняттям.З учнями третіх класів також було проведено літературно – пізнавальну гру – вікторину «Острів книголюбів». Юні читачі мандрували до незвичайного острова, якого не знайти ні на одній географічній карті, ні на глобусі, навіть не прочитати про нього у книзі. На цей острів можуть потрапити лише ті діти, які прочитали багато книг.За цей тиждень діти, педагоги та бібліотекарі отримали гарний настрій та чудові враження.