Вітання селищного голови з Днем працівників житлово-комунального господарства

У повноцінному суспільстві важлива кожна професія, і саме в розвинутому суспільстві-люди мають бути забезпечені пристойними умовами для проживання, праці та відпочинку.

Вирішення цих питань покладено на працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, чиє професійне свято відзначаємо в кожну третю неділю березня.

Цей день-це вияв уваги до людей, які своєю повсякденною працею створюють затишок, тепло і комфорт у наших оселях. І лише раз на рік ми дякуємо тим, для кого забезпечення порядку та водопостачання в селищі стало справою всього життя. В умовах мізерного фінансування та заборгованості за надані послуги і без того тяжка праця перетворюється в нестерпну, та попри все, люди згодні працювати, їм вистачає сили духу, терпіння і мудрості виживати і надіятися, що кожен прийдешній день буде кращим за попередній. Їхня клопітка праця починається в той час, коли більшість мешканців нашого селища ще не прокинулися, а завершується, коли більшість уже сплять. Тому жителі нашої територіальної громади забезпечені якісним, безперебійним водопостачанням, послугою вивезення твердих та рідких побутових відходів, а якщо й трапляються непередбачувані аварійні ситуації-їх ліквідовують у максимально стислі терміни. Цьогорічна зима всім вдалася взнаки, але її екстремальні умови були б набагато тяжчими, якби не працівники селищного комунгоспу, які боролися із заметами і ожеледицею.

Дорогі комунальники, ветерани праці, пенсіонери комунальної служби!

Щиро вітаю вас з наступаючим професійним святом-Днем працівників житлово-комунального господарства. Дякую всім вам за сумлінну працю. У цей святковий весняний день прийміть мої найщиріші побажання здоров’я, добробуту, щастя і добра. Бажаю, щоб ваша праця приносила вам задоволення, а ваша заробітна плата – задоволення вашим сім’ям. Нехай кожен день супроводжують вас любов і повага, родинний затишок і благополуччя. Мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму і віри. Хай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу. Низький вам уклін.

З повагою, селищний голова Інна Коба.