Засідання сьомої позачергової сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання

Сьогодні, 16 березня в кабінеті селищного голови відбулося засідання сьомої позачергової сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання, на якому були присутні селищний голова Інна Коба, 25 депутатів із 26 та запрошені: заступник селищного голови Валентин Івашина, головний бухгалтер відділу фінансування, економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради Віра Панченко та представники засобів масової інформації.

Традиційно сесію було розпочато Державним Гімном України. Потім селищний голова Інна Коба привітала з днем народження депутата селищної ради Ніну Руденко та вручила їй букет квітів. На розгляд сесії було винесено два питання: про внесення змін до показників бюджету об'єднаної територіальної громади на 2018 рік та різне. Усі питання депутати селищної ради детально розглянули та прийняли по них рішення.

Перейшовши за цим посиланням ви зможете ознайомитися з результатами поіменного голосування https://www.novsan-rada.gov.ua/documents/.