Тренінг з підготовки проектів до Державного фонду регіонального розвитку

Триває другий день тренінгу з підготовки проектів до Державного фонду регіонального розвитку, в якому беруть участь заступник селищного голови Вадим Россоха та головний спеціаліст відділу фінансування, економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради Олена Рубайко. Метою проведення тренінгу є обмін знаннями та практичним досвідом у сфері підготовки проектів. 

Навчання проводить Проект ПРОМІС спільно з Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації. Уже в перший день навчання учасники отримали корисну інформацію щодо необхідності консультування влади з бізнесом щодо потреб, а також їх зацікавили приклади по створенню кооперативів, як можливість стимулювання місцевого економічного розвитку.


Довідка:
Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримка процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Проект ПРОМІС впроваджується з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади.