ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології внаслідок впливу двох активних циклонів 17-19 березня 2018 року на території Полтавської області очікуються складні погодні умови:
17 березня очікується сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву 5-10 сМ); пориви вітру 15-20 м/с, місцями ожеледиця.
18 березня сильні снігопади, хуртовини (приріст снігового покриву 15-22 м/с, на дорогах ожеледиця.
19 березня сильний сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 15-20 сМ); пориви вітру 15-20 м/с, на дорогах місцями ожеледиця. Зниження нічної температури до 10-12 градусів морозу.
Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту (рівень загрози для автотранспорту 2(жовтий), 18-19 березня місцями по області 3(червоний),що ускладнить роботу енергетичної, будівельної галузей та комунального господарства.