Звернення селищного голови з нагоди Дня українського добровольця

Уже четвертий рік поспіль триває війна проти України. Суспільству, волонтерам, державі, а насамперед Збройним Силам та іншим військовим формуванням вдалося дорогою ціною, ціною власного життя, зупинити просування ворога вглиб країни. Саме в той час, аби боронити кордони рідної землі, лави військовослужбовців за покликом серця поповнило безліч добровольців. Хтось у мирному житті був лікарем, хтось менеджером, учителем, юристом, програмістом, хтось був студентом та покинув навчання… Їх подвиг – врятував країну.

Сьогодні, 14 березня країна віддає шану їхньому подвигу. Адже саме 14 березня 2014 року з Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану вирушили на вишкіл у Нові Петрівці на Київщині. Це поклало початок створенню Національної Гвардії України, яка стала першим етапом відновлення могутності української армії.Саме добровольці пройшли пекло найтяжчих бойових операцій: Широкине, Іловайськ, Мар’їнка, Донецький аеропорт… Іменами добровольців, що віддали на фронті свої життя, називають вулиці та проспекти українських міст. Бої за повне звільнення України тривають. Але ми знаємо, що знаходимось під щоденним захистом військовослужбовців. Переконана, що ці важкі для нашої країни роки загартують нас з вами і об’єднають тісною дружбою, святою вірою у непереможний народ і єдність нації заради майбутніх поколінь.

Шановні добровольці! 

Бажаю вам добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові. І нехай нарешті запанує мир на нашій землі!

З глибокою повагою, селищний голова Інна Коба.