Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості “Перлина Fest”

Сьогодні, 10.03.2018 року в Києві проходив Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості “Перлина Fest” під гаслом “Творчість заради майбутнього!”. Організатори фестивалю мали на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Програму конкурсу та фестивалю складали виступи солістів та колективів, а також виставка творчих робіт у трьох номінаціях: “Пісенний”,“Танцювальний”, “Оригінальний жанр”. Втім, особливістю конкурсу було те, що учасники демонстрували звичаї своєї місцевості, а конкурсні дисципліни не обмежувалися однією категорією. 
Окремою номінацією конкурсу стала “Перлина громади” – особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України. Нашу Новосанжарську об'єднану територіальну громаду представляв ДЕНИС ПЕТРЕНКО, який зайняв ІІ місце у номінації "Пісенний жанр". 
Новосанжарська селищна рада та виконавчий комітет вітають Дениса, його наставників та батьків з перемогою та бажають подальших успіхів та перемог.