Новосанжарська громада вшанувала 204 річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Сьогодні, 06 березня 2018 року о 9:00 год. Новосанжарська об'єднана територіальна громада зібралася на Майдані Незалежності біля пам'ятного знака Т.Г. Шевченку з нагоди 204 річниці від дня народження Великого Кобзаря. 

В урочистому зібрані взяли участь представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, трудові колективи підприємств, установ та організацій селища, молодь, громадськість, представники засобів масової інформації. Секретар селищної ради Олена Вовк розпочала урочисте зібрання віршем, який було присвячено Т.Г. Шевченку, наголосила, що великою і святою була любов Шевченка до України, а його непохитна віра і надія в її духовне, національне й соціальне відродження, його віра в майбутнє землі української були такі сильні і глибокі, що їх не зламали ані терор, ані заслання та поневіряння.
Учні 10-В класу Новосанжарського навчально-виховного комплексу Валерія Охріменко та Яніна Мокляк продекламували вірші Великого Кобзаря, а Юлія Інда, діловод Новосанжарської центральної районної бібліотеки, виконала пісню на слова Тараса Григоровича Шевченка "Зоре моя вечірняя".
Під звуки бандури учасники урочистого зібрання поклали квіти до підніжжя пам'ятного знака Т.Г. Шевченку.