Мітинг до Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20.02.2018 року до 4-ої річниці трагічних подій на Майдані, в центрі селища на Народній площі, новосанжарська громада вшанувала Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. 
Біля пам'ятного знака Героям Небесної Сотні, де було запалено символічно сто червоних лампадок, зібралися представники місцевого самоврядування, виконавчої влади, трудові колективи підприємств, організацій та установ селища, молодь, учасники подій на Майдані, учасники АТО, громадськість та представники засобів масової інформації. 
На початку зібрання прозвучав вірш "А сотню вже зустріли небеса" у виконанні Тамари Паттієвої, заввідділу обслуговування Новосанжарської районної бібліотеки. Під звуки пісні Павла Табакова "Небесну Сотню, Господи, прийми" вихованці Новосанжарського центру культури та дозвілля виконали хореографічну композицію, тримаючи в руках паперових янголів та запалені свічки.

Мітинг відкрила секретар селищної ради Олена Вовк, яка нагадала присутнім про події лютого 2014 року — найкривавіші дні протистояння добра і зла в самому серці України. Хвилиною мовчання новосанжарська громада вшанувала пам'ять Небесної Сотні. Володимир Паршевлюк, учасник подій на Майдані, закликав громаду не забувати про події лютого 2014 року, не розслаблятися. Проникливими були слова, з якими до вірян звернувся отець Української православної Церкви Київського Патріархату Євгеній. Під звуки пісні Михайла Олійника "Мамо, не плач" , на знак пам'яті про Героїв, які віддали своє життя за свободу та гідність нашої держави, новосанжарці поклали квіти до пам'ятного знака Героям Небесної Сотні.