Звернення селищного голови з нагоди Дня вшанування Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності

Шановна громадо!
Чотири роки тому український народ вийшов на Майдан відстоювати своє право жити у вільній Україні, мати право вільно дихати, відчувати себе не сірою масою, а громадянами своєї країни.

Три дні лютого 2014 року — найкривавіші дні протистояння добра і зла в самому серці України. Люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України боролися за свободу та гідність, йшли під кулі снайперів, прикриваючись лише дерев’яними щитами, не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє для своїх дітей, своїх сімей, для нас, для нашої держави.
Згадаємо і вшануємо в ці дні Героїв Небесної Сотні. Ми всі в боргу перед цими людьми – і тими, хто вцілів, і тими, хто утворив Небесну Сотню та спостерігає за нами з небес.
Після Революції Гідності ми стали іншими і вже ніколи не будемо терпіти неправди та несправедливості.
Нині нам доводиться продовжувати боротьбу за власну гідність і єдність. Впевнена, що ми зробимо все, аби жертви справжніх патріотів не були марними!
Ми у жалобі схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героїв Небесної Сотні, синів і доньок, які загинули, захищаючи цілісність та єдність нашої держави, перед матерями і батьками, які виростили справжніх патріотів України, перед дітьми, які втратили батьків.
Вічна пам’ять їм, вічна шана їхнім сім’ям і близьким, миру і процвітання нашій державі.
Слава Україні!
Героям Слава!
З повагою, селищний голова Інна Коба.