Прощай Маснице –ласухо, здрастуй Весно – щебетухо!

17 лютого 2018 р. у Нових Санжарах проводжали зиму та весело зустрічали весну за всіма народними традиціями. Організатором свята Масляної виступила Новосанжарська селищна рада. 

Велелюдно, гамірно, весело було суботнього дня у центрі селища. Народне гуляння під назвою «Прощай Маснице –ласухо, здрастуй Весно – щебетухо» розпочалося об 11:00 годині. До строкатого гурту учасників дійства кликав святковий спокусливий запах безкоштовних смаколиків: млинців, вареників та смачного трав’яного чаю. Було приготовано більше 100 кілограмів вареників із різною начинкою та 50 кілограмів млинців.
На захід завітав заступник селищного голови Валентин Івашина, який привітав присутню громаду з Масляною, з початком весни, побажавши усім доброго здоров’я, гарного настрою, миру, достатку та злагоди в кожній родині.
І хороводи водили, і танцювали, і вареники з млинцями їли. Неймовірно цікаву концертну програму підготували для глядачів Гадяцький коледж культури і мистецтва та артисти Новосанжарського центру культури та дозвілля. 
Упродовж заходу для глядачів проводилися різноманітні конкурси як для дорослих, так і для дітей, рухливі ігри за перемогу в яких учасники отримували різні призи. 
Так молодий юнак, який цього року зміг дістати чобіт, отримав від організаторів свята приз у розмірі 500 гривень.
Відбулося традиційне спалення опудала Морени - символу зими, учасники заходу разом із артистами закликали весну, а малеча куштувала смаколики у вигляді жайворонків – символу весни.