Шановна громадо!

Із сонячним святом Вас, з Масницею! Хай завжди з Вами будуть поруч найдорожчі і близькі люди. Нехай завжди Вас оточує любов така солодка, як мед, і така ж гаряча, як масляничне багаття. Нехай ніколи не підводить Вас здоров’я, удача іде з Вами поруч рука об руку. Нехай все виходить і все вдається. Мрії нехай всі збудуться, а мета та цілі досягнуться. Нехай будь - яке починання вдається легко, а результати перевершать ваші сподівання. А якщо щось не вдасться, не засмучуйтесь, пам’ятайте, «Перший млинець – завжди комом».

Не забудьте серед веселощів і частувань згадати усіх у кого потрібно сьогодні попросити прощення. І тоді веселитися Вам буде спокійніше. Тож чудового Вам настрою під мирним, українським небом. Бережіть себе, свої родини та нашу неньку Україну.

З повагою, селищний голова Інна Коба.