Шановні ветерани війни в Афганістані! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!
Ваш звитяжний шлях – яскраве втілення вічних ідеалів мужності, благородства, високої внутрішньої краси воїна. 
Сьогодні, в період коли над Україною нависла загроза втрати цілісності та суверенітету, коли ведеться жахлива гібридна війна й гинуть найкращі сини й доньки України, для українського народу та сучасних воїнів Збройних Сил України духовні цінності та досвід учасників бойових дій мають величезне значення. 
Ви відіграєте неоціненну роль у вихованні нинішнього покоління, адже є прикладом вірності військовій присязі, прикладом відваги, сили духу та неймовірного патріотизму. 
Ви були активними учасниками Революції Гідності, одними з перших стали на захист України, активно долучаються до волонтерського руху, котрий став потужною підтримкою для українського війська.
Низько схиляю голову перед загиблими й із вдячністю звертаюся до героїв сьогодення: висловлюю слова щирої подяки за міцну державницьку позицію, за прагнення ціною власного життя і здоров’я зберегти Батьківщину та побудувати сильну європейську країну. Ви з честю виконали свій обов’язок і ваш героїзм заслуговує на загальне визнання і шану. 
Бажаю вам насамперед міцного здоров’я, сили духу, родинного щастя і благополуччя, звершення всіх Ваших мрій і побажань, високих досягнень на благо України! 
З глибокою повагою, селищний голова Інна Коба.