Пʼята позачергова сесія Новосанжарської селищної ради сьомого скликання

Сьогодні, 09 лютого 2018 р. о 8:00 год. у Новосанжарській селищній раді відбулася комісія з розгляду та вирішення питань земельного законодавства, а о 10:00 год. розпочала свою роботу пʼята позачергова сесія Новосанжарської селищної ради сьомого скликання, на яку прибули 17 депутатів та запрошені:заступники селищного голови Івашина Валентин Миколайович та Россоха Вадим Олегович, посадові осіби місцевого самоврядування, спеціаліст 1 категорії відділу архітектури, містобудування, управління комунальним майном, земельних ресурсів, надзвичайних ситуацій, охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради Самойленко Ірина Іванівна, виконуючий обов'язки старости села Зачепилівка Заріцький Михайло Андрійович та представників засобів масової інформації. 

 Сесію відкрили Гімном, вела її секретар селищної ради Олена Олександрівна Вовк. Спочатку депутати привітали свого колегу, депутата Новосанжарської селищної ради, Будима Петра Анатолійовича, який відсвяткував свій день народження у міжсесійний період. 
Потім одноголосно затвердили порядок денний, регламент роботи сесії та перейшли до розгляду двох питань, які були винесені на сесію: про про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність та різне. Депутати одноголосно прийняли рішення про передачу земельних ділянок (сільськогосподарського призначення) державної власності у комунальну власність територіальної громади. Олена Олександрівна нагадала депутатам про необхідність та особливості подачі електронних декларацій про доходи за 2017 рік.