Шаховий турнір пам'яті Івана Олексійовича Джалого

Сьогодні, 06 лютого 2018 р. у Нових Санжарах відбувся VІ обласний турнір пам’яті Івана Олексійовича Джалого із швидких шахів, участь у якому взяли 24 спортсмени із різних куточків Полтавської області. 
Привітали учасників турніру Новосанжарський селищний голова Інна Коба, президент Полтавської обласної федерації з шахів Григорій Щербов, дружина І.О. Джалого Світлана Джала, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Новосанжарської РДА Володимир Литвиненко та директор Новосанжарського навчально-виховного комплексу Микола Решетило.
Приємною несподіванкою для учасників цьогорічного турніру стали премії від селищного голови Інни Олександрівни Коби.

Приємною несподіванкою для учасників цьогорічного турніру стали премії від селищного голови Інни Олександрівни Коби.

Серед дорослих переможцем турніру пам’яті Івана Олексійовича Джалого став кандидат у майстри спорту Василь Величко із с. Калайденці Лубенського району, який отримав премію у розмірі 1000 гривень. 

Друге місце посів кандидат у майстри спорту, президент Полтавської обласної федерації з шахів Григорій Щербов із м. Лубни й отримав премію у розмірі 500 гривень. 

У запеклій боротьбі третє місце виборов кандидат у майстри спорту Микола Пов'якало із Нових Санжар та здобув премію у розмірі 500 гривень.

Серед юних спортсменів, а їх було шестеро, перше місце розділили Кирил Волинський із Полтавського району та Віталій Шмиголь із Нових Санжар, третє місце посів Євген Боярський із Нових Санжар. Усі діти отримали від селищного голови солодкі подарунки та розвиваючі ігри. 

В свою чергу учасники турніру та Світлана Михайлівна Джала висловили глибоку вдячність селищному голові Інні Олександрівні Кобі за підтримку та розуміння.