Крути. Перші кіборги

29 січня 2018 року український народ буде вшановувати подвиг патріотів Української Народної Республіки, які відділи своє життя за свободу рідної землі.

100 років тому під Крутами загинув цілий студентський Курінь – триста студентів – цвіт української молоді, цвіт української Нації. Трагедією було те, що під Крути пішли лише триста і лише молодь. Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячним підрозділом російської Червоної гвардії та загоном із київських курсантів і козаків «Вільного козацтва». Бойовий наказ молодь виконала.

Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку- боронити її.

Бій під Крутами став символом героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність України. Тому пам'ять юних героїв вшановують не тільки в Україні, а й в усьому світі, де живуть українці. 

З особливою теплотою звертаюся до молодих людей, які сьогодні за покликом серця стають до лав захисників України, гідно виконують військову присягу. Прийміть нашу щиру вдячність за мужність та готовність чесно служити Батьківщині. Нехай Господь повсякчас охороняє Вас!

 Схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям. 

Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі.

Слава Україні!

Слава її Героям!

З глибокою повагою, селищний голова Інна Коба.