Голокост… Пам’ятаємо заради життя!

Шановна громадо!

Щороку 27 січня ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам'ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни. 

Голокост- страшний приклад людиноненависницьких поглядів нацистів. Але скільки після цього було ще депортацій, репресій, прямого геноциду!

Пам'ять про невинно убієнних за національними, етнічними, релігійними, культурними ознаками має бути попередженням для людства про небезпеку, що таять у собі тоталітарні ідеології, зверхність, ненависть, ксенофобія та расизм.

Кажуть, що змінити світ можна, якщо змінитися самим.

Ми, українці, маємо зробити все можливе, щоб найбільші суспільну цінності – свобода, гуманізм, мир та злагода – завжди панували на нашій землі.

Наш обов’язок пам’ятати про Голокост для того, щоб ніхто і ніколи не забув тих мільйонів ні в чому не винних жертв. Пам’ятаючи про Голокост, ми з надією й вірою дивимось у майбутнє. Ми пам’ятаємо про Голокост, аби зрозуміти, що нема геноциду проти когось, геноцид – завжди проти всіх.

Нехай навічно збережеться пам’ять про страждання і катування мільйонів вбитих дітей, жінок, старих. Хай світла пам’ять замучених буде грізною пересторогою добра.

Голокост… Пам’ятаємо заради життя!

З повагою, селищний голова Інна Коба.