День Соборності у Новосанжарській ОТГ

Cьогодні, 22 січня 2018 року о 10.00 год. на майдані Незалежності біля пам’ятного знака Тарасу Шевченку Новосанжарською селищною радою було організовано й проведено урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня Соборності України (Злуки), в якому взяли участь керівництво Новосанжарської ОТГ, районна влада, молодь, громадськість, представники трудових колективів, установ та організацій селища.

Святкова колона, прикрашена Державними Прапорами, рушила через центр селища до пам’ятного знака Т. Шевченку, де учасників зібрання зустріли вихованці КП "Центр культури і дозвілля" з хореографічною композицією «Перлина Україна». Учні Новосанжарського навчально-виховного комплексу, тримаючи сині та жовті кульки, утворили «Коло єдності», до якого приєдналися інші учасники заходу. 
Відкрила урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня Соборності України, 100 – річчя прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради селищний голова Інна Коба. 

Інна Олександрівна нагадала про події 22 січня 1918 року та 1919 року, привітала жителів та гостей Новосанжарської ОТГ із святом та наголосила: «Сьогодні нашій країні знову приходиться боротися за свою єдність, волю, правду. Наша держава опинилася сам-на-сам із складними проблемами, які мусить вирішувати не хто інший, як її народ. Боротьба за перемогу – передусім духовну – стала всенародним рухом, справою всіх і кожного. Ми дамо відсіч ворогові й свобода неодмінно візьме верх! Загальнонаціональна солідарність помножена на мужності та героїзмі, самовідданості та жертовності – справжня панацея від будь-яких загроз. І битва за Україну, за її території, за її уми, завершиться успішно для українців». Учасники зібрання також пригадали історичну подію, коли у 1990 році, між Львовом та Києвом, зусиллями сотень тисяч людей був утворений так званий «Живий ланцюг». Інна Олександрівна запропонувала учасникам зібрання, взявшись за руки, утворити «Коло єдності». Новосанжарське «Коло єдності» стало свідченням того, що наша сила в єдності, і тільки ми - є творцями власної держави.

Під звучання струн бандури Інна Олександрівна та в.о. голови Новосанжарської райдержадміністрації Наталія Постольник поклали квіти до пам’ятного знака Тарасу Григоровичу Шевченку та Героям Небесної Сотні.
Новосанжарська селищна рада висловлює вдячність хореографу Янко Світлані Володимирівні,заступнику директора Нагорняк Маргариті Миколаївні, директору Торбіну Олександру Вікторовичу, вихованцям, Новосанжарського центру культури та дозвілля, директору Решетилу Миколі Івановичу, заступнику директора Селюк Тетяні Миколаївні й учням Новосанжарського НВК за допомогу в організації та проведенні свята.