Прощання з нескореним ВОГНЯНИМ ВОЇНОМ СЕРГІЄМ ІВАНОВИМ

На нашу рідну землю прийшло нове лихо - біль утрат у зоні АТО, знову гинуть найкращі українці, цвіт нації. Серед них наші земляки, які не задумуючись пішли боронити кордони держави. Сьогодні, коли Україна потопає в сльозах від горя, з болем у серці говоримо: «Ми не тільки не хочемо війни, а просимо Бога зробити так, щоб вона нарешті закінчилася!» Жахлива неоголошена війна на сході України забрала життя ще одного славного воїна, який усе своє життя до останнього подиху присвятив служінню Україні. 

Сьогодні, 19 січня 2018 року новосанжарська громада попрощалася з нескореним вогняним воїном Сергієм Івановим (позивний Акула), який загинув 17 січня 2018 року під час виконання бойового завдання на Луганському напрямку внаслідок підриву техніки на вибуховому пристрої.

Його життя обірвалося зовсім рано, на 29-му році. Він був доброю, порядною людиною, цінував і шанував своїх рідних, близьких, бойових побратимів, друзів. Усі, хто знав Сергія, назавжди збережуть у пам’яті його щиру посмішку, добрий гумор, глибоке, відкрите світові і людям серце.Вшановуючи світлу пам'ять земляка, новосанжарці утворили "живий коридор". Зустріли Героя на колінах під звуки пісні «Плине кача», схиливши голову перед світлою пам’яттю загиблого воїна. Ніхто не ховав сліз. Біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні прозвучала його улюблена пісня «Вогняні воїни на варті спокою і миру», яку він написав разом із своїми бойовими побратимами. Прозвучав уривок із його інтерв’ю, в якому юнак говорить: «Я народився для того, щоб забезпечувати мир і спокій у своїй країні». 

Під звуки пісні «Плине кача» траурна процесія прослідувала на центральне кладовище селища, де відбувся траурний мітинг, який відкрила селищний голова Інна Коба. Інна Олександрівна, звертаючись до всіх присутніх, сказала: «Сергій виконав свій військовий обов’язок до кінця. Він пішов на смерть, щоб ми з вами не бачили війни. Неможливо знайти слова, які зможуть зменшити величезне горе, яке спіткало сьогодні родину нашого Героя. Шановні присутні, допомагайте батькам нашого Сергія, бережіть їх, бо заради нашого спокою, заради України і миру, вони віддали найцінніше, що мали- свою кров, свою дитину!»

Рідні, близькі, бойові побратими, друзі й уся новосанжарська громада схилили голови перед світлою пам’яттю загиблого сина України та вшанували хвилиною мовчання. Поховали Сергія з усіма військовими почестями.

Вічна пам’ять Герою! 

Пам'ятаймо, що тисячі воїнів, у тому числі із Полтавщини, щодня стоять на захисті держави і ціною власного життя зупиняють ворога!