Засідання четвертої позачергової сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання

Сьогодні, 16 січня 2018 року селищний голова Інна Коба провела четверту позачергову сесію Новосанжарської селищної ради сьомого скликання. 

На пленарному засіданні якої були присутні 23 депутати, заступники селищного голови Івашина Валентин Миколайович та Россоха Вадим Олегович, посадові осіби місцевого самоврядування, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії: головний бухгалтер селищної ради — Панченко Віра Олександрівна, спеціаліст-землевпорядник селищної ради Самойленко Ірина Іванівна, виконуючий обов'язки старости села Зачепилівка Заріцький Михайло Андрійович, представник СБУ Ковжогов Артем Олександрович, голова ГО «Голос Новосанжарщини» Федоренко Борис Васильович, завідуюча дошкільним навчальним закладом № 2 «Лелеченька» Левицька Світлана Василівна та представники засобів масової інформації. Робочу частину засідання розпочали з розгляду найважливішого фінансового документа – селищного бюджету на 2018 рік, який був прийнятий більшістю голосів. Усього в ході засідання були розглянуті такі питання:

1. Про бюджет селищної об'єднаної територіальної громади на 2018 рік.

2.Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища

Новосанжарської селищної ради на 2018 рік.

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Новосанжарської селищної ради на 2018 рік.

4. Про пропозицію щодо передачі бюджетних установ із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району у комунальну власність Новосанжарської селищної ради.

5. Про затвердження Положення про преміювання, надання матеріальної допомоги працівникам апарату управління та виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради.

6. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2018 рік на території Новосанжарської селищної ради.

7. Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2018 рік на території Новосанжарської селищної ради.

8. Про затвердження розпоряджень селищного голови, виданих у міжсесійний період.

9. Про затвердження передавального акту щодо передачі майна Зачепилівської сільської ради, яка припиняється  в результаті реорганізації  шляхом приєднання до Новосанжарської селищної ради.

10. Про передачу комунального майна в господарське відання комунальному підприємству "Джерело" Новосанжарської селищної ради.

11. Про розгляд заяв із питань земельного законодавства.

12. Різне.

Детальнішу інформацію щодо поіменного голосування можна отримати за посиланням https://www.novsan-rada.gov.ua/documents/.