Засідання постійної комісії з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони здоров’я, дитини, молоді, фізкультури та спорту

29 грудня 2017 року відбулося засідання постійної комісії з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони здоров’я, дитини, молоді, фізкультури та спорту Новосанжарської селищної ради.

В роботі комісії взяли участь селищний голова Коба І.О., секретар селищної ради Вовк О. О., заступник селищного голови Россоха В. О., в.о. старости с. Зачепилівка Заріцький М. А., депутати селищної ради та керівники установ, організації, які знаходяться на території Новосанжарської об’єднаної територіальної громади: директор терцентру Бодак С. А., директор ДЮСШ Стрюк Ю. М., завідувач сектору культури і туризму Новосанжарської райдержадміністрації Киричок З. М., головний бухгалтер відділу освіти Новосанжарської райдержадміністрації Ранюк Т. О. 
У ході засідання були прийняті рішення: 
- звернутися до голови постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій Постольник Н.Ю. скликати та провести засідання комісії, на якій розглянути розрахунок іншої субвенції на утримання закладів у 2018 році, які знаходяться на території Новосанжарської об’єднаної територіальної громади та підготувати пропозиції щодо внесення змін до бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 рік з метою фінансування бюджетних установ по захищених статтях видатків, відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України;
- запросити на засідання постійної бюджетної комісії селищної ради керівників установ та організації, які знаходяться на території Новосанжарської об’єднаної територіальної громади з головними бухгалтерами та відповідними розрахунками.