Відкриття Головної новорічної ялинки у Новосанжарській ОТГ

Сьогодні, 28 грудня 2017 року о 16:00 год. на центральній площі Нових Санжар урочисто засвітили вогні на Головній новорічній ялинці.

 Головною інтригою стала сама ялинка, яка цього року має не тільки новий образ, а й знаходиться на новому місці. Відкриття ялинки дало офіційний старт новорічним святам у Новосанжарській ОТГ. Яскраві синьо-білі вогні на головній зимовій красуні наповнили селище чарівною атмосферою Нового року та Різдва Христового. Біля ялинки поставили великі металеві новорічні іграшки-прикраси, які є символом дарунку новорічно-різдвяного настрою для усіх жителів та гостей Нових Санжар. 
Відкрила свято селищний голова Інна Олександрівна Коба, яка привітала усіх присутніх з наступаючими святами, побажала щастя, любові, багатства, успіхів, Божого благословення і достатку. З вітальними словами до новосанжарської громади звернулися народний депутат України Андрій Олександрович Река та голова Новосанжарської райдержадміністрації Сергій Володимирович Бульбаха. 
У святковій та урочистій атмосфері відбулось нагородження матері-героїні Пашко Тетяни Іванівни, жительки Нових Санжар, яку нещодавно було відзначено на державному рівні. Указом Президента України від 07.12.2017 року № 409/2017, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку, їй було присвоєно почесне звання України «Мати героїня». Народний депутат України Андрій Олександрович Река вручив Тетяні Іванівні, матері п’ятьох дітей, посвідчення, нагрудний знак, а селищний голова Інна Олександрівна Коба привітала її квітами.
На відкриття ялинки до Нових Санжар завітали з найкращими побажаннями Дід Мороз та Снігуронька, привітали всіх дітей і дорослих із святом, запалили вогники на красуні – ялинці, пригостили малечу солодкими смаколиками. А глядачі мали змогу насолодитися концертною програмою, яку їм подарували артисти Новосанжарського центру культури і дозвілля та учні Новосанжарського навчально-виховного комплексу.
По завершенню свята селищний голова Інна Олександрівна запросила всіх жителів та гостей Новосанжарської ОТГ до новорічної красуні 01 січня 2018 року з 2:00 год. до 6:00 год. та взяти участь у святковій дискотеці за участю артистів м. Полтави. Та анонсувала свято для маленьких жителів громади, яке відбудеться 02 січня 2018 року о 10:00 год. на центральній площі.