День Святого Миколая у Новосанжарській об’єднаній територіальній громаді розпочався під яскравим і добрим знаком уваги до дитини

Сьогодні в Україні шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.
День Святого Миколая у Новосанжарській об’єднаній територіальній громаді розпочався під яскравим і добрим знаком уваги до дитини. 

У Новосанжарському будинку дитячої та юнацької творчості відбулося свято, найшанованішими гостями якого були діти-сироти, діти, які перебувають під опікою, а також діти з багатодітних сімей. 
З одним із найочікуваніших свят дітей привітала селищний голова Інна Коба, яка вручила малечі солодкі подарунки. Інна Олександрівна наголосила, що День Святого Миколая Чудотворця - справжнє свято віри, світла і добра, а дорослі мають подбати, щоб воно залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до традицій минулого.

У цей святковий день представники Новосанжарської селищної ради побували у Новосанжарському навчально-виховному комплексі, Зачепилівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника, Лелюхівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, привітали малечу із святом Миколая та вручили солодкі подарунки дітям пільгових категорій. Не оминув своєю увагою Святий Миколай усіх вихованців дошкільних навчальних закладів №№1,2, «Сонечко» і «Лелеченька», а також вихованців Новосанжарського дитячого будинку-інтернату, вони також отримали вітання від селищного голови Інни Коби та солодкі смаколики.