Обмін досвідом

У середу, 13 грудня, до Новосанжарської селищної ради завітали гості – делегація з Донецької області. Організатором цієї навчальної поїздки виступив Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Зустрічали гостей селищний голова Інна Коба, заступник селищного голови Валентин Івашина, виконуючий обов’язки старости села Зачепилівка Михайло Заріцький, представники засобів масової інформації.

Програма візиту була дуже насиченою: окрім офіційної зустрічі з селищним головою Інною Кобою та ознайомлення з досвідом роботи Новосанжарської селищної ради, гості зустрілися з народним депутатом України Андрієм Рекою, відвідали медичний центр «Нові Санжари» Національної гвардії України, парк Перемоги, дошкільний навчальний заклад № 2 «Лелеченька», парк Матері, парк Третього тисячоліття, каплицю Віри, Надії, Любові, відпочинкову зону біля пам’ятного знаку гетьману Мазепі.
За дружньою розмовою, яка відбулася під час екскурсії, кожен з учасників зустрічі зміг дізнатися багато нового, поглянути на свою роботу під новим кутом, обмінятися контактами. Інна Олександрівна зауважила, що такий обмін досвідом сприяє підвищенню стандартів діяльності органів місцевого самоврядування, здобуттю нових знань та розширенню мережі контактів з колегами з різних куточків України, що загалом позитивно впливає на процес формування по-справжньому сильного місцевого самоврядування. По завершенні зустрічі на згадку лишилися теплі враження, барвисті світлини та бажання ще раз зустрітися. Донеччани запросили новосанжарську делегацію на чолі з Інною Олександрівною до себе у гості.