1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана


Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливим і милосердним до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман.

Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу, вистояли і зробили найбільший внесок у розгром гітлерівського фашизму. Цього не маємо забувати.

Голова селищної ради ветеранів Євгеній Гладун разом з представником Новосанжарської селищної ради не обминули увагою одиноких людей похилого віку. Особисто завітали до кожного, аби поспілкуватись, розрадити їхнє буденне життя та привітати зі святом. Сльози на очах – то радість, що їх ще не забули і  пам’ятають про те, що вони є взірцем служіння народу та державі, прикладом для наслідування молодому поколінню.

Бажаємо всім ветеранам України міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.