Вітання селищного голови з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники, ветерани, пенсіонери органів місцевого самоврядування, депутати та виборці всієї громади!

Щиро вітаю вас з нашим спільним святом-Днем місцевого самоврядування! 

Цей день воістину став народним святом, бо місцеве самоврядування сьогодні найближче до людей і їхніх турбот.

Місцеве самоврядування є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органам місцевого самоврядування уготована честь і відповідальна місія - об’єднувати громадян різного віку, політичних уподобань у спільному прагненні зробити Новосанжарську громаду і всю Україну щасливими і багатими.

Вам випала доля працювати у нелегкий період державотворення та утвердження правової демократичної держави, пріоритетом для якої є, насамперед, інтереси громадян.

Незважаючи на військові дії на Сході, ви успішно реалізуєте заходи з децентралізації влади, берете на себе нові повноваження, розпоряджаєтеся додатковими грошовими ресурсами, які передаються на місцевий рівень.

Висловлюю вам слова подяки за нелегку, відповідальну працю, спрямовану на розвиток і зміцнення територіальної громади, саме вона є складовою частиною стабільності і процвітання нашої держави, благополуччя і достатку в кожній родині.

Низький уклін усім ветеранам та пенсіонерам самоврядної служби. Ми глибоко поважаємо ваш неоціненний досвід, небайдужість, готовність прийти на допомогу.

З нагоди свята, бажаю від щирого серця землякам- усім, хто працює на благо територіальної громади, відстоює її інтереси-міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у нашій спільній справі, миру, злагоди, активної громадської позиції, єдності та здійснення всіх наших життєвих мрій і сподівань.

З повагою, селищний голова   Інна Коба.