5 грудня - Міжнародний день волонтера

 Волонтерство – це поклик душі на добрі справи.  Англійський письменник Джек Лондон сказав: «Істинне призначення людини – жити, а не існувати». Люди, які стають волонтерами, розуміють це і відчувають. Вони приносять користь суспільству, натомість отримують задоволення від життя, задоволення від своєї роботи, визнання своєї діяльності іншими, отримують вдячність людей та можливість змінити щось на краще.

   Українські волонтери на сьогоднішній день це ті, хто своєю добровільною, самовідданою працею кожен день роблять нашу  країну сильнішою. Вони допомагають облаштуватися на нових місцях вимушеним переселенцям, займаються оснащенням армії і підтримкою родин, які втратили когось у війні на Донбасі, активно беруть участь у реформації органів влади.

Шановні новосанжарські волонтери! Ваш справжній патріотизм, щире почуття обов’язку, а саме головне небайдужість – це ті риси, які забезпечили Вам довіру й шану нашої громади.  Дякую Вам, що присвячуєте свій талант, час, енергію справі захисту Вітчизни, благородним намірам порятунку наших захисників та інших потребуючих. Упевнена, доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме. Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею!

Пишаюсь я козацьким духом,

Незламним, сильним та міцним,

Потужним волонтерським рухом,

Та як народ наш - вольовим.

Непереможним, нескоримим,

Що став під жовто-синій стяг,

Єдиним, як ніколи, вільним,

Твердим, немов сталевий цвях.

Тим, хто бере до рук не зброю,

І ризикуючи життям,

Везе солдатам гум-конвої.

Хто день і ніч плете та шиє,

Тушкує, смажить та пече,

Хто нагодує, обігріє,

Від Бога, волонтером є.

З глибокою повагою, селищний голова Інна Коба.