Новосанжарська громада відзначила День Гідності та Свободи

21 листопада Новосанжарська громада відзначила одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи. Представники місцевого самоврядування, виконавчої влади, трудових колективів, молодь, учасники подій на Майдані, бойових дій у зоні АТО, громадськість прийшли до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, аби згадати доленосні події листопада 2013 року й віддати шану героям, які поклали своє життя за свободу нашої країни.

Урочисте зібрання розпочалося з перегляду відеоролика «Революція Гідності». Далі усі учасники заходу мали змогу переглянути флешмоб «Перлина Україна», який підготували вихованці дитячого зразкового естрадно-танцювального колективу «Дивосвіт» Центру культури і дозвілля. З вітальним словом до громади  звернулись селищний голова Інна Коба, народний депутат України Андрій Река, виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Наталія Постольник, голова районної ради Геннадій Супрун та учасник подій на Майдані Володимир Паршевлюк.

Інна Олександрівна привітала громаду зі святом та наголосила, що кожного року в цей день українці віддають шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Нагадала, що зараз нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою, наші земляки, яких сьогодні мобілізовано до лав українського війська з честю відвойовують та захищають кордони нашої держави, борються за її цілісність та єдність. В пам'ять про всенародних героїв ми не маємо морального права здаватися, не маємо морального права не боротися, адже нам сам Бог велів захищати свою Батьківщину. В єдності наша сила.

На знак пам’яті про героїв, які поклали свої життя за свободу нашої держави,  була оголошена хвилина мовчання.  Учасники урочистого зібрання запалити свічки й об’єдналися у спільній молитві за Україну та покласти  квітами до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.