З Днем Гідності та Свободи

Шановна громадо!

Сьогодні, 21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо День Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України 2004 та 2013 років – Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Молодь, студенти, школярі, які вийшли у листопаді 2013 року на Майдан, вибираючи свою гідність і свободу, вписали в нашу історію славетну сторінку. Треба зазначити, що наістотнішими здобутками Революції Гідності стало народження і втілення повсюдно ідеї сакральної єдності, де кожен – ближній, на противагу нав’язаним «крайнім хатам» та зникнення опозиції між людиною і державою, натомість з’явилася формула Я - це Україна. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Сьогодні ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Вшановуємо синів України, які сьогодні з честю відвойовують та захищають кордони нашої держави, борються за її цілісність та єдність.

Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю всім нам мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Слава Україні!

З глибокою повагою, селищний голова             Інна Коба.