Вітання селищного голови з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

09 листопада в Україні відзначають День працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто зберігає та відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвій держави, займається аматорською творчістю. 

Жоден масовий захід у нашій громаді не обходиться без Вашої участі. Ви володієте вагомим творчим потенціалом, який  втілюєте у життя. Ваша самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Я безмежно вдячна усім, хто віддає все свої життя щирій пісні, запальному танку, прикладній творчості. Дякуючи Вашій щоденній праці, невтомно плекаються  джерела духовності, правди і краси. Тому ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Адже культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Видатний український педагог, науковець і політичний діяч Августин Волошин якось зауважив, що фундаментом держави є культура, «що лучить елементи у державну цілість».

Тож від усієї душі вдячна Вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури – становлення Української держави, за ваш невтомний творчий пошук, завдяки якому звершуються великі діяння.

Бажаю здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим родинам, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

З повагою, селищний голова Інна Коба.