Шановні освітяни, дорогі ветерани педагогічної праці!

Щорічно День працівників освіти в Україні святкують у першу неділю жовтня. Це найулюбленіше осіннє свято не тільки самих учителів, а й учнів. Це день квітів, привітань, яскравих стінгазет та святкових концертів. День коли учні, батьки, громадськість поспішають до школи, щоб висловити слова вдячності вчителям-наставникам за їхнє терпіння, розуміння, відданість справі і любов до своїх учнів.

Класична українська освіта має давні традиції та принципи, які сформувалися з часів Київської Русі та розвинулися й набули нових форм за часів Козацької держави-це відкритість до світу, європейська орієнтація, прив"язка до християнських цінностей, ідеї гуманізму.

Професія вчителя одна з найшанованіших, найпочесніших та найвідповідальніших. Можна сказати, що вчитель створює майбутнє країни, тому що від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості.

Тож суспільство завжди в боргу перед тими, хто обрав для себе нелегкий та відповідальний шлях наставництва.

Шановні освітяни, дорогі ветерани педагогічної праці!

Ваша місія складна і почесна-ведучи своїх вихованців дорогою пізнання світу, давати перші уроки чесності і справедливості, виховувати відповідальних, свідомих громадян України. Адже саме педагогічна мудрість і висока професійна майстерність є обов"язковою передумовою формування інтелектуального і морального обличчя підростаючих поколінь.

З нагоди вашого професійного свята прийміть щирі вітання та глибоку вдячність за подвижницьку працю, вірність обов"язку, відданість ідеалам добра, правди і гуманізму.

Низький уклін Вам за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров"я, світлої радості, безхмарних благославенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України! Зі святом Вас!

З повагою, селищний голова     Інна Коба