Дорогі наші ветерани та люди поважного віку!

Другий місяць осені починається з особливої дати. Першого жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана

День людей похилого віку-це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу до ветеранів війни і праці, нашим батькам, старшим друзям, за плечима яких нелегкі життєві дороги.

Люди старшого покоління - це джерело мудрості, це нерозривний місток, який з"єднує покоління. Український народ завжди славився шанобливим ставленням до батьків, турботою до найстарших представників громади. Піклуватися про людей поважного віку-справа кожного з нас.

Тож ми обіцяємо пам"ятати про свій невідплатний борг перед ветеранами та людьми поважного віку. І робити  це так, щоб вони щоденно відчували нашу повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

Дорогі наші ветерани та люди поважного віку!

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, ваш подвиг, ваше ставлення до людей - приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай осіння пора, в яку Ви вступили, буде світлою і ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких Вам людей. Довгих і щасливих Вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей, онуків та правнуків. Миру Вам, оптимізму і благополуччя! 

Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться теплий родинний вогник - вічне джерело наснаги і любові! Зі святом Вас!

З повагою, селищний голова       Інна Коба