День селища у Нових Санжарах

23 вересня 2017 року Нові Санжари відсвяткували День селища.

На новосанжарців чекала цікава святкова програма, яка була поділена на два блоки: для малечі, яку розважала студія свят "TVIST" м. Лубни та для дорослих. 

З вітальними словами до мешканців та гостей селища звернулися селищний голова ІННА КОБА, народний депутат України АНДРІЙ РЕКА, голова районної державної адміністрації СЕРГІЙ БУЛЬБАХА, голова районної ради ГЕННАДІЙ СУПРУН.

Інна КОБА  нагородила переможців загальноселищного конкурсу "Краща садиба", "Кращий багатоквартирний будинок", "Краща садиба", "Краща організація, підприємство, установа" табличками, а найкращі трудові колективи та  працівники організацій, підприємств, установ селища отримали від неї Почесні грамоти та грошові премії в розмірі 500 гривень. Також ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА вручила ордер на право вселення в службову квартиру головному лікарю комунального закладу "Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради" Яковенку О.В.

Сюрпризом для мешканців та гостей селища став пісенний подарунок від селищного голови та депутатів селищної ради.  Вони виконали пісню "Україна - це ми".

Після урочистої частини розпочався незабутній концерт, зі сцени новосанжарців вітали артисти комунального підприємства "Центр культури і дозвілля", Роман Почеп зі соїм легендарним гуртом "Pochep Beat", родина Іванцових, переможець "Квадрату успіху 2017" Андрій Хмара, "Живі барабани" та шоу-балет "Флеш".  Концертна програма закінчилась неймовірно видовищним феєрверком.