Шановні новосанжарці! Дорогі ветерани!

74 роки  тому на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир, за  який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя та кров.

Ми віддаємо данину поваги  тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,  вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи наше селище й район від  нацистських окупантів.

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на  передовій і за лінією фронту. Шануємо і пам'ятаємо всіх, для кого шлях на війні завершився під  скромними обелісками і кому не судилося повернутися з неї живим.

Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу.  Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. Ми пишаємося вами – нинішні захисники України, своїми істинними героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день. Вами, які стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів, для яких найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності, низький Вам уклін.

Тож бажаємо всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям селища здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай квітне і розвивається наша рідна новосанжарська земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

Зі святом, дорогі мої земляки! 

З повагою, селищний голова              Інна Коба