Загальноселищний конкурс "Краща садиба", "Кращий багатоквартирний будинок", "Краща організація, підприємство, установа", "Краща вулиця селища"""

З нагоди святкування Дня селища, яке відбудеться 23 вересня 2017 року, був організований та проведений загальноселищний конкурс, у якому визначали найкращий житловий будинок, найкращу вулицю, садибу та найкраще підприємство селища.

Депутати селищної ради запропонували для участі в конкурсі варіанти будинків на вулицях своїх округів. У результаті - назбиралася чимала кількість варіантів. 

Основними критеріями конкурсу були: охайний вигляд будинку та подвір"я, чистота й порядок на прилеглій до подвір"я території, наявність зелених насаджень тощо. 

18 вересня 2017 року відбулося засідання комісії та були визначені переможці.

Велика заслуга конкурсу в тому, що він стимулює жителів селища до покращення власних будівель, садиб, виховує дбайливе ставлення, підвищує відповідальність за зовнішній вигляд приватного сектору та спонукає до змін на краще. Проте, якщо є бажання жити в чистому й охайному селищі, то має бути постійна й спільна робота над виконанням цього завдання, як це й зробили цьогорічні переможці.

Привітає переможців конкурсу селищний голова Інна Коба 23 вересня 2017 року під час святкування Дня селища в парку Перемоги.