Дорогі школярі, шановні вчителі та батьки!

Перший день осені завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. Цей період необхідний в житті кожної людини тому, що здобуті в школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя. Тож сьогодні, 1 вересня, вітаю вас із початком нового навчального року – Днем знань!

Сьогоднішній Перший Дзвоник для когось останній, для когось самий перший, а для когось черговий. Але однозначно для всіх він є святковим і урочистим. Саме він  відкриває двері в світ  нових знань, можливостей, успіхів і звершень.

Дорогі першокласники, сьогодні ви починаєте цікавий і захоплюючий шлях у країну знань. З часом ваші перші кроки до пізнання навколишнього світу перетворяться на впевнену ходу до дисциплін, понять і термінів. Тож бажаю Вам натхнення, сил та наполегливості у навчанні!

Шановні учні випускних класів, ось ви і вийшли на фінішну пряму. Вірте в себе, старанно працюйте над поставленими завданнями, не сумуйте, стикаючись з труднощами – і все задумане у Вас вийде. Тож бажаю Вам успішно завершити навчання  і вступити у омріяний  навчальний заклад.

А всім іншим я бажаю гарного настрою, радості і щастя. Школярам – відмінних оцінок, наполегливості у навчанні, творчості та цікавих подій у новому навчальному році, педагогам – професійних успіхів, мудрості та старанних і вдячних учнів за Ваш нелегкий труд, батькам – терпіння, розуміння та частіше відчувати гордість за своїх дітей.

Нехай прийдешній навчальний рік принесе всім Вам задоволення, незабутні враження, приголомшливі відкриття, нові знайомства.

Зі святом Вас!

З повагою, селищний голова                          Інна Коба