Роботи по утепленню дитячих садочків


Малечі з дошкільних закладів Нових Санжар навчатися тепер стане затишніше, комфортніше та тепліше. Для утеплення фасадів ДНЗ №1 «Сонечко» та №2 «Лелеченька» була виділена субвенція з державного бюджету у розмірі 1млн.грн. та 1млн.50тис.грн. відповідно. На даний момент активно ведуться ремонтні роботи по утепленню фасаду будівлі ДНЗ №1 «Сонечко». По ДНЗ №2 «Лелеченька» доробляється проектно-кошторисна документація і вже наступним кроком буде початок робіт в даному дитячому закладі.

      

    

За I півріччя 2017 року згідно з Програмою соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку смт. Нові Санжари на заклади дошкільної освіти ДНЗ №1 «Сонечко» і ДНЗ №2 «Лелеченька» було виділено та передано субвенцій на суму 129 200 грн. Ці кошти були витрачені на поточні ремонти, придбання оргтехніки для організації навчально-виховного процесу, поліпшення харчування дітей тощо.

У поточному році за кошти селищної ради також було придбано обладнання для дитячих майданчиків вартістю 80 000 грн. та встановлено спортивний майданчик у парку «Перемога» на суму        80 000 грн.