Пленарне засідання двадцять сьомої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання.


28 серпня 2017 року в кабінеті селищного голови відбулось пленарне засідання двадцять сьомої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання. 

На сесії були присутні 16 депутатів із 26 обраних.

На двадцять сьому сесію селищної ради були запрошені: заступник селищного голови Івашина Валентин Миколайович, головний бухгалтер Панченко Віра Олександрівна, спеціаліст-землевпорядник селищної ради Самойленко Ірина Іванівна та представники засобів масової інформації

Депутати затвердили регламент роботи пленарного засідання та порядок денний.

На розгляд сесії були винесені наступні питання:

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за I півріччя 2017 року.

2. Про хід виконання Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт. Нові Санжари Полтавської області на  2017 рік за I півріччя 2017 року. 

3. Про розгляд звернення Новосанжарської районної державної адміністрації.

4. Про виділення субвенції Зачепилівській сільській раді.

5. Про затвердження рішення виконавчого комітету.

6. Про поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

7. Про надання фінансової допомоги на поточні видатки комунальному підприємству «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

8. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

9. Про розгляд звернення завідуючої ДНЗ №1 «Сонечко».

10. Про розгляд звернення завідуючої ДНЗ №2 «Лелеченька».

11. Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього природного середовища смт. Нові Санжари Полтавської області на 2017 рік.

12. Про уточнення показників селищного бюджету на 2017 рік.

13. Про звільнення окремих категорій громадян від оплати вартості деяких адміністративних послуг, яка зараховується до селищного бюджету смт. Нові Санжари.

14. Про затвердження Переліку уточнених назв площ, вулиць, провулків, проїздів та тупика в смт. Нові Санжари Полтавської області.

15. Про погодження надання в оренду нежитлового приміщення, що належить до комунальної власності, ФОП Біловод О.М. по вул. Незалежності,34/7 в смт. Нові Санжари.

16. Про погодження надання в оренду нежитлового приміщення, що належить до комунальної власності, Управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області, по вул. Незалежності,34/7 в смт. Нові Санжари.

17. Про розгляд заяви ФОП Чініної Валентини Федорівни про продовження оренди танцювального майданчика, що належить до комунальної власності, розташованого в Парку Перемога в смт. Нові Санжари.

18. Про розгляд заяв з питань земельного законодавства.

19. Різне.

За підрахунком поіменного голосування всі рішення прийнято одноголосно.