Спільне засідання постійних комісій


23 серпня 2017 року в приміщенні селищної ради відбулося спільне засідання постійних комісій з питань планування бюджету, фінансів і цін та з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони сім’ї, дитини, молоді та спорту, з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового та побутового обслуговування та з питань депутатської етики, законності і правопорядку, розвитку місцевого самоврядування та з питань земельного законодавства.

Порядок денний:

1.Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за I півріччя 2017 року.

2.Про хід виконання Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього  природного середовища смт. Нові Санжари Полтавської області на 2017 рік за I півріччя 2017 року.

3. Про розгляд звернення Новосанжарської державної адміністрації.

4. Про виділення субвенції Зачепилівській сільській раді.

5. Про затвердження рішення виконавчого комітету.

6. Про поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

7. Про надання фінансової допомоги на поточні видатки комунальному підприємству «Джерело».

8. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради.

9. Про розгляд звернення завідуючої ДНЗ №1 «Сонечко».

10. Про розгляд звернення завідуючої ДНЗ №2 «Лелечнька».

11. Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурно-мистецького розвитку та охорони навколишнього середовища смт. Нові Санжари Полтавської області на 2017 рік.

12. Про уточнення показників селищного бюджету на 2017 рік.

13. Про звільнення окремих категорій громадян від оплати вартості деяких адміністративних послуг, яка зараховується до селищного бюджету смт. Нові Санжари.

14. Про затвердження Переліку уточнених назв площ, вулиць, провулків, проїздів та тупика в смт. Нові Санжари Полтавської області.

15. Про погодження надання в оренду нежитлового приміщення, що належить до комунальної власності, ФОП Біловод О.М. по вул. Незалежності, 34/7 в смт. Нові Санжари.

16. Про погодження надання в оренду нежитлового приміщення, що належить до комунальної власності, Управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області, по вул. Незалежності, 34/7 в смт. Нові Санжари.

17. Про розгляд заяви ФОП Чініної Валентини Федорівни про продовження оренди танцювального майданчика, що належить до комунальної власності, розташованого в парку Перемога в смт. Нові Санжари.

18. Про розгляд заяв з питань земельного законодавства