Солодке свято у Нових Санжарах


18 серпня в селищі Нові Санжари пройшло традиційне Свято меду з нагоди відзначення професійного свята Дня пасічника та Яблучного Спаса, яке зібрало і тих, хто пасічникує, і тих, хто полюбляє цей цілющий продукт.

Вперше Свято меду в нашому селищі було проведено ще 19 серпня 2006 року. Відтоді новосанжарське медове свято збирає пасічників селища, району та сусідів з Решетилівки.

На початку заходу новосанжарців та гостей селища щиро привітала селищний голова Інна Коба, яка розповіла багато цікавого про мед та від усіх новосанжарських медоїдів побажала пасічникам щедрого медозбору, а гостям свята довголіття, родинного тепла. До побажань приєдналися народний депутат України Андрій Река, голова районної державної адміністрації Сергій Бульбаха, голова районної ради Геннадій Супрун.

Під час святкування присутні мали можливість придбати мед різних сортів: липовий, гречаний, соняшниковий із різнотрав’я, а також пригоститися смачними пирогами з яблуками та запашним чаєм.

Селищна рада на чолі з головою Інною Кобою, окрім меду та смачного частування, подбали також і про розважальну частину для гостей. Присутніх порадували дотепними гуморесками, запальними танцями та веселими піснями учасники художньої самодіяльності Стовбинодолинського сільського Будинку культури, а зразковий дитячий естрадно-танцювальний колектив «Дивосвіт» Центру культури і дозвілля (хореограф Світлана Янко) як завжди показав свою майстерність у виконанні  танцювальних номерів.

Учасники концертної програми отримали свіжий, цілющий мед. Інна Олександрівна зі словами вдячності за участь у святі та взагалі за нелегкий, але корисний труд вручила пасічникам пакети з подарунками, а вони, за доброю традицією, передали по банці меду для дітей в дитячі садочки №1 «Сонечко» та №2 «Лелеченька»

Приємністю став виступ гостей нашого селища - клубу «Надвечір’я» Карлівської районної організації ветеранів. Їх привітала та гостинно, з короваєм, зустріла Інна Олександрівна. Після Свята Меду селищний голова провела цікаву екскурсію для гостей по нашому чарівному містечку, показавши пам’ятки та визначні місця Нових Санжар: храм-каплиця Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, парк «Батьки і діти початку третього тисячоліття», заказник природи – ботанічна пам’ятка  Вовчі Гори та пам’ятний знак гетьману Івану Мазепі.

 О 12.00 годині в парку «Перемоги» гостей та пісенний колектив ветеранів нашого селища «Багряне листя» селищний голова Інна Коба пригощала смачним обідом. А вони, у відповідь, провели цікаву концертну програму з виконанням душевних, веселих, мелодійних українських пісень. На прощання від гостей прозвучало багато щирих побажань на адресу Інни Олександрівни та слова вдячності за чудовий і насичений день проведений в Нових Санжарах. Додому пісенний колектив з Карлівки повезли з собою ароматний, смачний мед, подарований селищним головою і масу позитивних вражень.