Днями до Нових Санжар приїздили журналісти ТРК "Україна"

18 липня 2017 року до селищної ради звернулися кореспонденти телеканалу «Україна» з проханням розповісти про наш парк «Батьки і діти третього тисячоліття». Їм цікаво було дізнатися як виникла ідея створення такого унікального об’єкту та як все відбувалось. Як ви пам’ятаєте, шановні новосанжарці, даний парк був створений за ініціативи тодішнього селищного голови Андрія Реки та молодих батьків на місці несанкціонованого сміттєзвалища, яке було знищене спільними зусиллями. І ось тут через роки виріс такий прекрасний і єдиний в своєму роді парк  родинних дерев. Все розпочалося восени 2008 року. Родини, в яких народилися дітки, починаючи 01 січня 2001 року і по сьогодні саджають іменні дерева: за синочків – дубочки, за донечок – липки, як символ життя і безперервності Новосанжарського родоводу. Уже висаджено майже 1000 дерев, які разом з новосанжарською дітворою, тягнучись до сонця, підростають, набираються сил.

А ще гостей зацікавила тема велокарет, які були закуплені майже 10 років тому, так як даний вид транспорту  – це запорука практично ідеальної чистоти нашого селища. Роботи у працівників екокарет вистачає, бо територія Нових Санжар велика, а їм необхідно заїхати в усі, навіть найвіддаленіші, куточки. Тому в цьому році, за кошти виділені з місцевого бюджету придбали  велокарети нового зразка, більш сучасні, українського виробництва. Вони мають 6 швидкостей, зручне сідло та гальма.

Так що, шановні земляки, нам є що показати і чим зацікавити інші регіони України. Ми маємо повне право пишатися красою і чистотою нашого рідного селища.

      

                   

      

    

Сюжет про велокарети показали по ТРК «Україна» 19.07.2017 року в новинах о 15.00 годині.