Ой, на Івана, та й на Купала


Коли духмяне українське літо в самому розпалі, з квітчастими вінками і яскравими вогнищами приходить свято Івана Купала. Це день літнього сонцевороту, що збігається з Різдвом Івана Хрестителя.

От і в Нових Санжарах, 6 липня, на березі річки Ворскла (Піонерський пляж) пройшло веселе і видовищне народне гуляння на Івана Купала.

На початку свята з вітальним словом до присутніх звернулася селищний голова Інна Коба. Вона побажала кожному знайти свою чарівну квітку любові до ближнього, любові до України та до Бога і оселити її у своєму серці та пронести через все своє життя. Інна Олександрівна  запросила гостей свята поринути  у світ містики та магії. Увазі глядачів запропонували захоплююче театралізоване дійство з  такими персонажами як Водяний, Кікімори, Русалки за участі Заслуженого ансамблю пісні і танцю України «Лтава», артистів обласного театру ім..М.Гоголя та Полтавської обласної філармонії, шоу –балету «Флеш». На  святі лунали купальські пісні, виконувалися запальні українські танці, проводились конкурси. Всі бажаючі мали змогу долучитися до обрядового дійства – водили хороводи. Яскравою родзинкою свята стало вогняне шоу, яке закінчилося спаленням опудала Морени та купальським вогнищем.

Всі гості свята змогли відчути дух старовинних традицій і справжнє купальське гуляння.

Після святкової програми на всіх чекала дискотека.