Громадські слухання щодо обговорення та схвалення проекту Генерального плану забудови смт. Нові Санжари

27 червня 2017 року о 15.00 годині в приміщенні Центру культури та дозвілля відбулося громадське обговорення у формі громадських слухань презентації проекту Генерального плану забудови смт. Нові Санжари.

Реєстрація учасників розпочалася о 14.30 годині. Взяти участь у обговоренні і висловити свою думку з цього питання прийшли 33 жителі селища та району, з них наділених правом голосу було 30 осіб.

У заході брали участь селищний голова Коба Інна Олександрівна, заступник селищного голови Івашина Валентин Миколайович, начальник відділу містобудування та архітектури Новосанжарської РДА Дрига Олександр Іванович, представник  ТОВ "Полтава-Екосервіс" Бородич Лариса Володимирівна. З поважних причин на громадському слуханні були відсутні народний депутат України Река Андрій Олександрович, голова Новосанжарської районної державної адміністрації Бульбаха Сергій Володимирович, голова районної ради Супрун Геннадій Іванович, начальник Держземагенства у Новосанжарському районі Повідерний Ігор Віталійович.

Відкрив засідання заступник селищного голови Івашина Валентин Миколайович, який запропонував обрати голову та секретаря громадських слухань, лічильну комісію. Учасники зібрання одноголосним голосуванням головою громадських слухань обрали Дев’ятко Вікторію Веніамінівну, секретарем -  Чиж Аллу Володимирівну та такий персональний склад лічильної комісії:

-         Овчарова Катерина Олександрівна;

-         Самойленко Ірина Іванівна;

-         Кирчата Тетяна Юріївна.

Після цього затвердили порядок денний та регламент роботи.

Першою до виступу запросили Бородич Ларису Володимирівну, виконавця по розробці Генерального плану забудови території смт. Нові Санжари. Вона довела до відома присутніх основну інформацію про наше селище: історичні дані, вигідне фізико-економічне положення та основні територіальні перспективи розвитку населеного пункту згідно Генерального плану та плану зонування території.

Дрига Олександр Іванович виступав наступним і більш детально зупинився на законодавчій базі щодо Генерального плану. Він пояснив, що Генеральний план чітко визначає містобудівельну діяльність і встановлює межі селища. Та наголосив, що без нового розробленого і затвердженого Генерального плану буде заблоковано виділення земельних ділянок і будівництво в цілому. В кінці промови, Олександр Іванович рекомендував до затвердження Генеральний план, для того щоб Нові Санжари мали перспективу і майбутнє в розбудові.

Після всіх виступів та презентації присутні мали змогу задати питання по проекту Генерального плану, на які отримали вичерпні відповіді.

Виступали і задавали питання:

- Чмихало Володимир Іванович

- Федоренко Борис Васильович

- Десятун Тетяна Василівна

- Канюка Артем Олександрович

Наприкінці громадських слухань головуючий Дев’ятко Вікторія Веніамінівна внесла пропозицію схвалити в цілому проект Генерального плану забудови смт. Нові Санжари, яку присутні одноголосно підтримали.

 На завершення  Інна Олександрівна подякувала присутнім за активну участь у громадських слуханнях та привітала з наступаючим святом – Днем Конституції України.